Mis niks en meld je aan voor onze nieuwsbrief

Over Inspirits

INSPIRITS Premium Drinks B.V. is de marketing, sales & distributie organisatie van Herman Jansen Beverages en Bruggeman – La Martiniquaise. Daarnaast vertegenwoordigen wij exclusief voor de Nederlandse markt het merk Wenneker.

Een volwaardige merkenportfolio met vertegenwoordiging in elk productsegment van de gedistilleerd markt én meer. De consument staat altijd aan de basis van onze marktbenadering. Wij willen de klant graag verrassen en verwennen binnen de kaders van het maatschappelijk verantwoord ondernemen.

Samen met onze afnemers richten wij ons op een optimale afstemming van ons pakket in relatie tot uw wensen en behoeftes. De op ruime schaal aanwezige ervaring binnen INSPIRITS Premium Drinks, in combinatie met een sterk klantgerichte aanpak en een actief innovatie beleid, staan borg voor de ontwikkeling van een duurzame, marktstimulerende en consistente samenwerking met onze gewaardeerde afnemers.

Het team

Hans Boot

Algemeen Directeur hboot@inspirits.com

Jack Krombeen

Financieel Directeur jkrombeen@inspirits.com

Mariska van Beek

Sales Manager mvanbeek@inspirts.com

Alex Konings

Sales Support Manager akonings@inspirits.com

Irene Good-Crajé

National Account Manager igood@inspirits.com

Karina Poppelier - Gadron

Key accountmanager kpoppelier@inspirits.com

George Bolmers

Logistiek Manager gbolmers@inspirits.com

Maaike Philipsen

Senior Brand Manager mphilipsen@inspirits.com

Dez Veth

Senior Brand Manager dveth@inspirits.com

Boy Buijsman

Jr. Trade en Online Marketeer bbuijsman@inspirits.com

Nick Middendorp

Marketing assistent nmiddendorp@inspirits.com

Shirley Borghstijn

Customer Service Coördinator sborghstijn@inspirits.com

Corine Bastiaanse

Customer Service cbastiaanse@inspirits.com

Diana Hokke

Customer Service dhokke@inspirits.com

Corné Danen

ICT Beheer cdanen@inspirits.com

Toine Brouwers

Hoofd Finance & Administratie tbrouwers@inspirits.com

Nathalie Deijbel

Finance ndeijbel@inspirits.com

Emiel de Jong

Retail Accountmanager regio Noord edejong@inspirits.com

Hans Bouma

Retail Accountmanager regio Zuid hbouma@inspirits.com

Milan Smit

Jr. Retail Accountmanager regio Midden msmit@inspirits.com

Thomas van der Heide

Horeca Accountmanager regio Oost tvanderheide@inspirits.com

Otto de Vries

Horeca Accountmanager regio Noord odevries@inspirits.com

Roger Camps

Horeca Accountmanager regio Zuid rcamps@inspirits.com

Aandeelhouders

Herman Jansen Beverages Nederland B.V.

Herman Jansen Beverages Nederland B.V. is een familiebedrijf uit Schiedam dat al sinds 1777 gedistilleerde dranken produceert. De jeneverbranderij van toen is uitgegroeid tot een bedrijf van wereldformaat. Het huidige Herman Jansen is wereldwijd actief en biedt een gevarieerd, eigentijds assortiment aan gedistilleerde dranken.

Herman Jansen is een toonaangevende Nederlandse speler. Zij brengt Oer-Hollandse dranken op de markt, zoals Sonnema en Notaris Jeneverspecialiteiten maar ook bekende internationale merken, als Mansion House, Glen Mansion Whisky, Joseph Guy Cognac, Jachtbitter kruidenlikeur, Café Marakesh Coffee Liqueur, etc

www.hermanjansen.com

Etn. P. Bruggeman – La Martiniquaise

De geschiedenis van Bruggeman gaat terug naar het jaar 1884. In België vooral bekend als de jeneverstokerij uit Gent met bekende merken als Peterman, Smeets en Hertekamp. Na de integratie met La Martiniquaise in 2009 is de merkenportefeuille fors uitgebreid.

La Martiniquaise is een toonaangevend internationaal Frans familiebedrijf, opgericht in 1934 door Jean- Pierre Cayard. Anno 2015 zijn de merken van de familie Cayard in meer dan 110 landen vertegenwoordigd! Een greep uit de succesvolle internationale merken: LABEL 5 Blended Scotch Whisky, Glen Moray Speyside Single Malt Scotch Whisky, Poliakov Vodka, Gibson’s Gin, Saint James Rum en Porto Cruz.

www.la-martiniquaise.com

www.bruggeman.be

Are you of legal drinking age?