Mis niks en meld je aan voor onze nieuwsbrief

Over Inspirits

INSPIRITS Premium Drinks B.V. is de marketing, sales & distributie organisatie van het familiebedrijf Bruggeman – La Martiniquaise voor de Nederlandse markt.
Tevens vertegenwoordigen wij exclusief voor Herman Jansen de merken Sonnema Berenburg, Glen Mansion, Bobby’s en Delaforce. Daarnaast vertegenwoordigen wij voor het familiebedrijf Wenneker het merk Wenneker, ook exclusief voor de Nederlandse markt.

De op ruime schaal aanwezige ervaring binnen INSPIRITS Premium Drinks, in combinatie met een sterk klantgerichte aanpak en een actief merken- en innovatiebeleid, staan borg voor de ontwikkeling van een duurzame, markt stimulerende en consistente samenwerking met onze gewaardeerde afnemers.

Wij voeren een volwaardig merkenportfolio met vertegenwoordiging in elk productsegment van de gedistilleerd markt én meer. Hierbij staat de consument altijd aan de basis van onze marktbenadering en willen wij hem/haar graag verrassen en verwennen binnen de kaders van het maatschappelijk verantwoord ondernemen. Samen met onze afnemers richten wij ons op een optimale afstemming van ons pakket zodat zij aan uw wensen en behoeften kunnen voldoen.

Het team

Hans Boot

Algemeen Directeur hboot@inspirits.com

Jack Krombeen

Financieel Directeur

Alex Konings

National Account Manager akonings@inspirits.com

Karina Poppelier - Gadron

National Account Manager On Trade kpoppelier@inspirits.com

Jos van ‘t Schip

National Accountmanager Off Trade jschip@inspirits.com

Jan Regelmeijer

Trade Marketing Manager jregelmeijer@inspirits.com

Maaike Philipsen

Senior Brand Manager mphilipsen@inspirits.com

Boy Buijsman

Digital Manager bbuijsman@inspirits.com

George Bolmers

Logistiek Manager gbolmers@inspirits.com

Shirley Borghstijn

Manager Customer Service sborghstijn@inspirits.com

Corine Bastiaanse

Customer Service cbastiaanse@inspirits.com

Diana Hokke

Customer Service dhokke@inspirits.com

Corné Danen

ICT Beheer

Toine Brouwers

Hoofd Finance & Administratie tbrouwers@inspirits.com

Nathalie Deijbel

Finance ndeijbel@inspirits.com

Emiel de Jong

Accountmanager Retail regio Noord edejong@inspirits.com

Hans Bouma

Accountmanager Retail regio Zuid hbouma@inspirits.com

Herman Hummel

Accountmanager Retail regio West hhummel@inspirits.com

Thomas van der Heide

Accountmanager Horeca regio Oost tvanderheide@inspirits.com

Otto de Vries

Accountmanager Horeca regio Noord odevries@inspirits.com

Roger Camps

Accountmanager Horeca regio Zuid rcamps@inspirits.com

Aandeelhouder

Etn. P. Bruggeman – La Martiniquaise

De geschiedenis van Bruggeman gaat terug naar het jaar 1884. In België vooral bekend als de jeneverstokerij uit Gent met bekende merken als Peterman, Smeets en Hertekamp. Na de integratie met La Martiniquaise in 2009 is de merkenportefeuille fors uitgebreid.

La Martiniquaise is een toonaangevend internationaal Frans familiebedrijf, opgericht in 1934 door Jean- Pierre Cayard. Anno 2018 zijn de merken van de familie Cayard in meer dan 110 landen vertegenwoordigd! Een greep uit de succesvolle internationale merken: LABEL 5 Blended Scotch Whisky, Glen Moray Speyside Single Malt Scotch Whisky, Poliakov Vodka, Gibson’s Gin, Saint James Rum en Porto Cruz.

www.la-martiniquaise.com

www.bruggeman.be

Are you of legal drinking age?